HAKKIMIZDA

Efor Entertainment Grup altında faaliyet gösteren Efor Spor 2009 yılından itibaren Sportif Etkinlik yönetimi ve TIMING (zaman ölçümleme) alanlarında faaliyet göstermektedir.

Efor Spor, açık – kapalı Alan kitlesel spor etkinlikleri yönetimi, saha aktiviteleri, sportif ürünler ve  hizmetler tanıtımı, spor pazarlaması, kampüs aktiviteleri, yarış organizasyonları, gençlik ve çocuk spor etkinlikleri gibi pek çok sportif etkinliğin tasarlanması ve organize edilmesini sağlamaktadır.

Efor Spor, başta İstanbul Maratonu olmak üzere bir çok ulusal ve uluslararası yarışmaya organizasyon, lojistik ve personel desteği vererek çözüm ortağı olmuştur.

Ayrıca Efor Spor bünyesinde bulunan uzman ve deneyimli kadrosuyla gerçekleştirdiği etkinliklerin  ön hazırlıkları, planlamaları,  saha yönetimi ve kapanış programlarını da başarıyla yönetmiş ve gerçekleştirdiği organizasyonların uluslararası alanda tanınmasını sağlamıştır.

Efor Spor’un bugüne kadar gerçekleştirdiği etkinliklerden bazıları, Uluslararası İstanbul Maratonu, Uluslararası İstanbul Yarı Maratonu (her iki yarış da altın kategoriye yükselmiştir) İstanbul Spor Başkentliği başvuru süreci yönetimi, ve etkinlikleri, Uluslararası Yüzme Yarışları, Uluslararası Güreş Şampiyonası, Avrupa Masa Tenisi Turnuvası, Dünya Modern Pentatlon Şampiyonası, ve Kıtalararası Kuzey Yürüyüşü, Karate Prömiyer Ligi gibi uluslararası projelerin yanı sıra Engelliler Spor Buluşmaları, Geleneksel Spor Etkinleri ve Bisiklet Yarışlarının organizasyonlarını üstlenmiştir