HAKKIMIZDA

Efor Yapım öncelikle sinema ve dizi film projeleri olmak üzere, reklam prodüksiyonları, belgeseller, TV formatları ve müzik klipleri üreten bir yapım şirketidir. Efor Yapım sinema ve dizi sektörü için senaryo ve yapım projeleri geliştirmenin yanı sıra, ortak yapımlara da imza atarak sektörde yeni üretimlerin gerçekleştirilmesi için çalışmaktadır. İlk olarak 2015 yılında TRT TV Filmleri projesi kapsamında Ya Nasip Ya Kısmet filminin yapımcılığın üstlenen firma, daha sonra yeni projeler için çalışmalara başlamıştır. Halen bir dizi ve bir sinema filmi üzerinde çalışmalarını sürdüren Efor Yapım, bünyesinde senaryo yazarları, yönetmen ve cast direktöründen oluşan profesyonel ekibiyle pek çok projeye de danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sinema ve Dizi yapımlarınının yanısıra Efor yapım, , çeşitli kamu ve özel kuruluşların reklam ve tanıtım filmlerini de tasarlamakta, projelendirmekte ve hayata geçirmektedir. Gerçekleştirdiği projelerde fikir aşamasından, projeye, ve çekim aşamasından, post prodüksiyona kadar hizmet veren Efor Yapım yenilikçi ve profesyonel yaklaşımıyla pek çok projede çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Efor Yapım sinema, dizi, reklam ve tanıtım fimleri sektörünün öncü ve yaratıcı firmalarından biri olmak ve sektöre yeni açılımlar katmayı hedeflemektedir.