HAKKIMIZDA

Efor Entertainment Grup çatısı altında  2008 yılından günümüze uluslararası etkinlikler düzenleyen Efor Prodüksiyon, kültür sanattan, kamu projelerine, açılışlardan, basın toplantılarına pek çok alanda profesyonel ekibiyle etkinlik ve organizasyonlar gerçekleştirerek öncü firma özelliğini korumaktadır.

Pek çok kültür sanat, spor ve sosyal içerikli etkinliğe imza atmış olan Efor prodüksiyon, kurulduğu günden bu yana 50’den fazla kurum ve kuruluşla 400’den fazla etkinlik gerçekleştirmiştir.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Projesinin de çözüm ortaklarından biri olan Efor Prodüksiyon, kültür başkenti çalışmaları kapsamında Haydarpaşa Garı’nda Bahar (Yekpare video mapping gösterisi), Türk –Yunan ortak yapımı Zincire Vurulmuş Promethide oyunu, Dans Platform, İstanbul Mimarisinin Müziği ve 40 Ney bir Ahenk konserleri gibi uluslararası kültür sanat projelerinin gerçekleştirilmesinde rol almıştır.

Çözüm ortaklığı sağladığı projelerin yanı sıra kendi projelerini de gerçekleştiren Efor David Helfgott, Belinda Carlisle, The Fuse ve San Francisco Quartet gibi dünyaca ünlü müzisyenlerin konserlerini gerçekleştirmiştir.

Kamu kurumlarıyla da ortaklıklar gerçekleştiren Efor Prodüksiyon, Keçiören, Bahçelievler,  Gazi Osman Paşa belediyeleriyle çeşitli kültür sanat ve kutlama etkinliklerine imza atmıştır.

2010 yılı itibariyle bünyesinde teknik altyapı ve catering hizmeti de vermeye başlayan firma özel etkinlikler, açılış, lansman ve etkinlik yönetimi alanlarında da hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında medya ve dağıtım sektöründe de faaliyet gösteren firma tüm Türkiye’de  Star gazetesinin tanıtım, pazarlama ve dağıtım hizmetlerini üstlenmiştir.

Efor, 2016 yılı itibariyle Efor Entertainment çatışı altında  faaliyetlerini sürdüren Efor Prodüksiyon pek çok kurumsal markanın yıllık etkinliklerini gerçekleştirmektedir.